Kategórie

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Informácie

Najpredávanejšie

Doručenie tovaru

Objednaný tovar doručujeme maximálne do 3 pracovných dní od prijatia a potvrdenia Vašej objednávky. Prevažnú väčšinu tovaru doručujeme od 24 - 48 hod. Objednaný tovar zasielame výhradne spoločnosťou TOPTRANS  a.s, ktorá v prípade potreby doručí tovar v režime ADR, pokiaľ sa nejedná o podlimitné množstvo. K objednávke účtujeme dopravu, pri zvolení doručenia na dobierku, účtujeme poplatok aj za dobierku. Pri objednávke nad 200,- EUR, dopravu zaplatíme za Vás. Dopravu aj nad 200,- EUR účtujeme zákazníkom, ktorí majú na základe množstevných odberov špeciálne zľavy, alebo veľkoobchodné zľavy.

Špecifickým obdobím je december. Pri objednávkach realizovaných a uhradených po 24. decembri kalendárneho roka nezaručujeme dodanie do 31. decembra. Pri objednávkach po 24. decembri sa informujte či je dodanie možné do 31. decembra.

Všetky objednávky sa posielajú výhrade prepavou ADR ako poistená zásielka do vlastných rúk na identifikačné údaje (meno, priezvisko, dátum narodenia a pod.) zadané v objednávke, preto balík nebude odovzdaný inej osobe (rodinnému príslušníkovi a pod.) než na koho meno a dátum narodenia bol balík odoslaný, myslite na to prosím pri zadávaní údajov pre korektné doručenie zásielky.