Kategórie

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Informácie

Najpredávanejšie

Vianočné prskavky Počet produktov v kategórii: 15

Vianočné prskavky sú neoddeliteľnou súčasťou vianoc, osláv nového roku, ale aj rodinných, firemných a spoločenských udalostiach. Preto sme do tejto kategórie zaradili vysoko kvalitné prskavky od najmenších prskaviek / 16 - 40 cm, kategórie F2 /  až po najväčšie prskavky / 70 - 90 cm, kategórie F3 /. Vianočné prskavky sú najpoužívanejšie produkty zábavnej pyrotechniky.

Podkategórie

  • Vianočné prskavky -...

    Vianočné prskavky kategórie F1.

    Do tejto kategórie patria prskavky 16 cmprskavky 28 cm a prskavky 40 cm, ktoré sa používajú najčastejšie pri oslavách vianočných sviatkov v rodinnom kruhu. Prskavky sú vyrobené z kvalitnej pyrozlože, ktorá znásobuje pôžitok efektu praskajúcich strieborných a zlatých hviezd. Predaj tejto kategórie vianočných prskaviek je povolený od 15 rokov.

  • Vianočné prskavky -...

    Vianočné prskavky kategórie F2.

    Do tejto kategórie patria prskavky 70 cm a prskavky 90 cm, ktoré sa používajú pri rôznych firemných oslavách, ale aj pri oslavách vianočných sviatkov v rodinnom kruhu. Prskavky sú vyrobené z kvalitnej pyrozlože, ktorá znásobuje pôžitok efektu praskajúcich strieborných a zlatých hviezd. Predaj tejto kategórie vianočných prskaviek je povolený od 18 rokov.

Zobrazených 1 - 15 z 15 položiek
Zobrazených 1 - 15 z 15 položiek