Kategórie

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Informácie

Najpredávanejšie

Ako si vybrať pyrotechniku

Najprv si ujasnite, k akému účelu chcete pyrotechniku použiť.

Na oslavu narodenín malého dieťaťa sa určite nehodia silné petardy, tak isto ako na veľkú záhradnú párty Osičky alebo Búchacie guličky. Niektorí ľudia si sami prepájajú výrobky ako rímske sviece fontány alebo vulkány medzi sebou zápalnou šnúrou, iní si zvolia bezpečnejší spôsob a to sú kompakty alebo zložené modulové ohňostroje. Väčšina výrobkov zábavnej pyrotechniky je určená na vonkajšie použitie, nájdu sa však aj výrobky do interiéru.

Ďalej musíte vedieť v akom priestore budete pyrotechniku používať.

Väčšina výrobkov potrebuje otvorený priestor nad sebou, šikmé kompakty budú mať výmet viac do strán pod uhlom 35-55%. Musíte sa vyhnúť kontaktu s horľavými materiálmi a musí byť zaistená bezpečnostná vzdialenosť pre divákov podľa druhu použitej pyrotechniky podľa návodu.

Dôležitá je rovnako doba trvania efektu, jeho výška a samozrejme požadovaný efekt alebo farebná kombinácia efektov.

Môžete si zvoliť iba zvukové efekty rôznej intenzity, efekty rôznych tvarov a farieb, efekty jednoduché alebo kombinované podľa Vašich predstáv.

Rovnako veľmi dôležitý je výber zábavnej pyrotechniky podľa svojho veku, podľa ktorého sú výrobky zaradené do jednotlivých kategóríí.

Kategória F1 je predajná od 15 rokov, Kategória F2 od 18 rokov a Kategória F3 od 21 rokov a Kategória F4 iba pre odborne spôsobilé osoby, ktoré vlastnia preukaz odpaľovača ohňostrojov

Pre pohodlný výber sú v našom eshope jednotlivé výrobky zaradené do príslušných kategóríí, podľa ktorých môžete jednoducho a rýchlo filtrovať výrobky podľa Vášho vkusu alebo veku.

Na karte každého výrobku nájdete jeho základný popis a všetky dôležité informácie (obsah pyrozlože, čas trvania alebo balenie v kartónoch).

Na každom výrobku sú všetky informácie vyplývajúce zo zákona, detailný návod na bezpečné použitie a ďalšie informácie ako napr. piktogram s výškou, šírkou a časom efektu, QR kód, podľa ktorého po nasnímaní sa spustí video s efektom výrobku a pod.

Prajeme Vám príjemnú zábavu na našich stránkach pri zostavovaní svojvo vlastného ohňostroja.

PyroBox - zábavná pyrotechnika a ohňostroje za super ceny.