Kategórie

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Informácie

Najpredávanejšie

Ohňostroje Počet produktov v kategórii: 244

Ohňostroje sú najpredávanejšie produkty zábavnej pyrotechniky s rôznym počtom rán, priemerov a usporiadaním mažiarov, podľa toho sa delia na rovné, šikmé, alebo multikaliberné v kategóriách F2 a F3. Najnovšie technológie umožňujú prepojenie jednotlivých kompaktov (modulov) na špeciálnej podložke čím vznikajú moderné a pohodlne obsluhovateľné zložené modulové ohňostroje na jedno zapálenie bez potreby ich vzájomného prepojenia. Ohňostroje sú najvyhľádávanejšie produkty zábavnej pyrotechiky, a to pre ich jednoduchú a pohodlnú manipuláciu, resp. široký sortiment, rôznofarebnosť a vriabilitu efektov.

Podkategórie

 • Ohňostroje kategórie F2

  Kompaktné ohňostroje /kompakty/ kategórie F2 patria medzi najpoužívanejšie produkty zábavnej pyrotechniky. Sú to cenove najdostupnejšie ohňostroje. Vyrábajú sa v rôznych variantách farebných efektov a počtom rán, vyhotovené z kvalitných komponentov. Uspokoja aj náročnejších používateľov zábavnej pyrotechniky. Najčastejšie sa používajú pri oslavách nového roku, ale aj pri rodinných oslavách.

 • Ohňostroje kategórie F3

  Kompaktné ohňostroje kategórie F3 sú TOP produtkom bežne dostupnej zábavnej pyrotechniky s maximálne možnou pyrozložou v každom kompakte /module/. Táto kategória ohňostrojov predstavuje maximum pre každého milovníka zábavnej pyrotechniky, ktoré sa vyrábajú v rôznych variantách od priemeru /kalibru/ mažiara 20mm až do priemeru 50mm, alebo ako multikaliberné ohňostroje /kompakty/ s rôznymi priemermi mažiarov s usporiadaním pod rôznymi uhlami výmetu. Najnovšie technológie zábavnej pyrotechniky v súčastnosti umožňujú aj ich vzájomné prepojenie pomocou špeciálnych konektorov a tak poskladať ohňostroj na mieru, ktorý sa dá odpáliť na jedno zapálenie tzv. modulové ohňostroje.

 • Ohňostroje kaliber 8mm

  Kompaktné ohňostroje s najmenším priemerom mažiarov 8mm, sú ideálnou voľbou pre milovníkov raketometov s pískajúcim efektom s rôznym počtom rán. Patria sem Raketomet 25rán, Raketomet 100rán, a Raketomet 300rán.

 • Ohňostroje kaliber 14mm

  Kompaktné ohňostroje s priemerom mažiarov 14mm kategórie F2 pre milovníkov zábavnej pyrotechniky od 18 rokov. Sú najviac vyhľadávané ohňostroje pre ich najnižšiu cenu a rozširujúci sa sortiment na trhu zábavnej pyrotechniky. Skvele uspokoja aj náročnejších fanúšikov zábavnej pyrotechniky.

 • Ohňostroje kaliber 20mm

  Kompaktné ohňostroje s priemerom mažiarov 20mm sú najviac vyhľadávané ohňostroje pre ich najnižšiu cenu a najširší sortiment na trhu so zábavnou pyrotechnikou. Skvele uspokoja aj náročnejších milovníkov zábavnej pyrotechniky.

 • Ohňostroje kaliber 25mm

  Kompaktné ohňostroje s priemerom mažiarov 25mm sú ďalšou skupinou ohňostrojov, ktoré pre ich nízku cenu a široký sortiment sú často vyhľadávané na trhu so zábavnou pyrotechnikou. Skvele uspokoja aj náročnejších milovníkov zábavnej pyrotechniky.

 • Ohňostroje kaliber 30mm

  Kompaktné ohňostroje s priemerom mažiarov 30mm sú ďalšou skupinou ohňostrojov, ktoré pre ich nízku cenu a široký sortiment sú často vyhľadávané na trhu so zábavnou pyrotechnikou. Skvele uspokoja aj najnáročnejších milovníkov zábavnej pyrotechniky.

 • Ohňostroje kaliber 45mm

  Kompaktné ohňostroje s priemerom mažiarov 45mm sú ďalšou skupinou ohňostrojov, ktoré sú často vyhľadávané na trhu so zábavnou pyrotechnikou. Skvele uspokoja aj najnáročnejších milovníkov zábavnej pyrotechniky.

 • Ohňostroje kaliber 50mm

  Kompaktné ohňostroje s priemerom mažiarov 50mm sú najväčšie voľne dostupné ohňostroje na trhu. Táto rada zábavnej pyrotechniky našla obľubu u milovníkov veľkých svetelných efektov dosahujúcich výšku až 70m. Ohňostroje ako 16 ranový ohňostroj, 25 ranový ohňostroj alebo ako multikaliberný ohňostroj. Sú vhodné do veľkých profesionálnych ohňostrojov.

 • Šikmé ohňostroje

  Ohňostroje kategórie F2 a F3 so šikmým usporiadaním mažiarov do tvaru "V", nazývané aj ako "FAN SHAPE". Tieto kompakty pri výmete pokryjú efektovo väčší priestor nakoľko každý mažiar v rade je umiestnený pod iným uhlom. 

 • Multikaliberné ohňostroje

  Táto séria ohňostrojov je najobľúbenejšia medzi fanúšikmi zábavnej pyrotechniky. Tieto kompaktné ohňostroje sa vyrábajú so zmiešaným priemerom mažiarov, rovnými a šikmými mažiarmi, aby sa docielil maximálny pôžitok aj pre najnáročnejších zákazníkov zábavnej pyrotechniky a profesionálnych odpaľovačov ohňostrojov.

 • Zložené modulové...

  Zložené modulové ohňostroje sú ohňostroje budúcej generácie s prepojiteľnými modulmi pomocou plastových konektorov, alebo už s prepojenými modulmi na špeciálnej podložke. Vyrábajú sa ako rovné šikmé, alebo multikaliberné ohňostroje s rôznym priemerom mažiarov ako  Fireworks show 222 rán s viacerýmí navzájom prepojenými modulmi ako aj multikaliberný modulový ohňostroj Off Road Top Quality, ktorý je v ponuke výhradne len v našom obchode.

 • Profesionálne ohňostroje

  Profesionálne ohňostroje sa vyrábajú väčšinou ako jednoefektné ohňostroje s rovnými alebo šikmými mažiarmi aj s viacerimi ranami súčastne v salvách po 10, 15 ale aj viac rán naraz, čím poskytujú väčší zážitok nakoľko efektovo pokryjú oveľa väčší priestor. Sú vhodné do malých aj veľkých ohňostrojov.

Zobrazených 1 - 24 z 244 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 244 položiek