Kategórie

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Informácie

Detská pyrotechnika Počet produktov v kategórii: 27

Detská zábavná pyrotechnika je pyrotechnika pre mládež, dorast ale aj pre dospelých, ponúka široký sortiment produktov od búchacích guličiek, cez lietajúce efekty ako napr. včeličky, obrí motýľ, alebo skákajúce či rotujúce pyrotechnické efekty ako sú žabiak, rotáčik, bručoun resp. rozpustilé fontánky rôznofarebnými efektami, ale aj kompletné sady detskej pyrotechniky detská sada, ktorá obsahule najpredávanejší sortiment detskej zábavnej pyrotechniky.

Podkategórie

  • Detská pyrotechnika...

    Detská zábavná pyrotechnika kategórie F1 obsahuje produkty zábavnej pyrotechniky pre mládež od 15 rokov v širokom sortimente s rôznymi efektami.

  • Detská pyrotechnika...

    Detská zábavná pyrotechnika kategórie F2 obsahuje produkty zábavnej pyrotechniky pre mládež, dorast ale aj pre dospelých od 18 rokov v širokom sortimente s rôznymi efektami.

  • Lietajúce produkty

    Medzi špeciálnu kategóriu patria tzv. lietajúce produkty /predmety/ zábavnej pyrotechniky pre deti a mládež. Sem patria klasické včielky, rôzne druhy motýľov, pískajúce lietadielká, rôzne pulzujúce a praskajúce efekty ako aj lietajúce taniere s nádhernými efektami pre najmenších fanúšikov detskej zábavnej pyrotechniky.

Zobrazených 1 - 24 z 27 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 27 položiek