Kategórie

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Informácie

Najpredávanejšie

Petardy a Zvukové generátory Počet produktov v kategórii: 23

Petardy sú najznámejšie produkty zábavnej pyrotechniky, ktoré slúžia na vytváranie zvukových detonačných efektov. Verejne dostupné petardy sa delia do kategórie P1 ako zvukové generátory napr. petardy Pirát - škrtacia petarda, alebo kategŕie F2, petardy Dumbum micro a kategórie F3 ako napr. petardy Bomb, alebo petardy Dumbum so silným zvukovým efektom. Petardy si našli uplatnenie aj pri turistike na plašenie divej zveri, poľovačkách, ale aj v rybolove pri plašení škodného vodného vtáctva.Tieto petardy sa vyrábajú so zápalnou šnúrou. Najčastejšie sa používajú pre zábavu pri oslavách Nového roku. Veď kto by si vedel predstaviť silvester bez výbuchov petárd?!

Podkategórie

 • Škrtacie petardy -...

  Škrtacie petardy sú stará klasika vyrobená s novou technológiou a nabitou pyrozložou zaradené do kategórie P1 ako zvukové generátory na imitáciu výbuchu a plašenie škodnej zveri v poľnohospodárstve a rybochove. Obľubou sa používajú aj pri paintbale, poľovačkách a pri výcviku poľovných a policajných psov. Ich predaj a použitie je povolené počas celého roku.

 • Petardy kategórie P1

  Zvukové imitátory na technické alebo pódiové použitie, alebo na plašenie škodnej zveri v poľnohospodárstve, chovateľstve alebo rybnom hospodárstve na plašenie kormoránov.

 • Petardy kategórie F2

  Extra kvalitné petardy so zápalnou šnúrou kategórie F2 v rôznych veľkostiach a balení s kvalitným spracovaním a dizajnom. Predaj od 18 rokov. Do tejto kategórie patria petardy Pirát s knôtom a celá rada petárd Black Petard s jedným alebo dvomi výbuchmi.

 • Petardy kategórie F3

  Extra kvalitné petardy so zápalnou šnúrou pre najnáročnejších milovníkov super silných výbuchov a detonačných efektov s kvalitným spracovaním a dizajnom. Patria sem aj najznámejšie petardy DumBum. Predaj od 21 rokov.

Zobrazených 1 - 23 z 23 položiek
Zobrazených 1 - 23 z 23 položiek