Kategóriák

Leértékelések

Jelenleg nincs elérhető különleges termék.

Informácie

Tüzijáték telepek 223 terméket találtam.

Tüzijáték telepek minden méretben, kombinációban és kaliberben, multikaliberes tüzijáték telepek a legjobb nagyker árakon a piacon.

Alkategóriák

 • Kompakty kategórie F2

  Kompaktné ohňostroje /kompakty/ kategórie F2 patria medzi najpoužívanejšie produkty zábavnej pyrotechniky. Sú to cenove najdostupnejšie ohňostroje. Vyrábajú sa v rôznych variantách efektov, farieb a počtom rán, vyhotovené z kvalitných komponentov. Uspokoja aj náročnejších používateľov zábavnej pyrotechniky. Najčastejšie sa používajú pri rodinných oslavách, svadbách, ale aj pri oslavách nového roku.

 • Kompakty kategórie F3

  Kompakty kategórie F3 sú TOP produtkom bežne dostupnej zábavnej pyrotechniky s maximálne možnou pyrozložou v každom mažiari. Táto trieda ohňostrojov predstavuje maximum pre každého milovníka zábavnej pyrotechniky, ktoré sa vyrábajú v rôznych variantách od priemeru /kalibru/ mažiara 20mm až do priemeru 50mm, alebo ako multikaliberné kompakty /ohňostroje/ s rôznymi priemermi mažiarov s usporiadaním pod rôznymi uhlami výmetu. Najnovšie technológie zábavnej pyrotechniky v súčastnosti umožňujú aj ich vzájomné prepojenie pomocou špeciálnych konektorov a tak poskladať ohňostroj na mieru, ktorý sa dá odpáliť na jedno zapálenie tzv. modulové ohňostroje.

 • Kompakty kaliber 8mm

  Kompakty s najmenším priemerom mažiarov 8mm, sú ideálnou voľbou pre milovníkov raketometov s pískajúcim efektom s rôznym počtom rán. Patria sem Raketomet 25rán, Raketomet 100rán, a Raketomet 300rán.

 • Ohňostroje kaliberu 14mm
 • Kompakty kaliber 20mm

  Kompakty s priemerom mažiarov 20mm

 • Kompakty kaliber 25mm

  Kompakty s priemerom mažiarov 25mm.

 • Kompakty kaliber 30mm

  Kompakty s priemerom mažiarov 30mm.

 • Kompakty kaliber 50mm

  Kompakty s priemerom mažiarov 50mm sú najväčšie voľne dostupné ohňostroje na trhu. Táto rada zábavnej pyrotechniky našla obľubu u milovníkov veľkých svetelných efektov dosahujúcich výšku až 70m. Vyrábajú sa vo verziách 16 ranový kompakt, 25 ranový kompakt alebo ako multikaliberný ohňostroj.

 • Šikmé kompakty

  Kompakty kategórie F2 a F3 so šikmým usporiadaním mažiarov do tvaru "V", nazývané aj ako "FAN SHAPE". Tieto kompakty pri výmete pokryjú efektovo väčší priestor nakoľko každý mažiar v rade je umiestnený pod iným uhlom. 

 • Multikaliberné kompakty

  Táto séria kompaktov je najobľúbenejšia medzi fanúšikmi zábavnej pyrotechniky. Tieto kompaktné ohňostroje sa yrábajú so zmiešaným priemerom mažiarov, rovnými a šikmými mažiarmi, aby sa docielil maximálny pôžitok aj pre najnáročnejších odpaľovačov zábavnej pyrotechniky.

 • Modulové ohňostroje -...

  Táto trieda zábavnej pyrotechniky predstavuje ohňostroje budúcej generácie s navzájom prepojiteľnými modulmi pomocou plastových konektorov. Patria sem predovšetkým záhradné ohňostroje ako napr. záhradný ohňostroj 260 rán s priemerom mažiarov 20 mm, alebo multikaliberný záhradný ohňostroj s rôznym priemerom mažiarov ako napr. záhradný ohňostroj 222 rán s viacerými navzájom prepojiteľnými modulmi.

 • Profesionálne ohňostroje
Mutat 1 - 24 / 223
Mutat 1 - 24 / 223